• HAPPY HOUR
  HAPPY HOUR
  Sleva 30 % na vybrané koktejly do 22:00 h. Více... →
 • PONDĚLKY
  PONDĚLKY
  Zahřívací párty s DJs na začátek týdne Více... →
 • ÚTERKY
  ÚTERKY
  Každé úterý si u nás zazpíváte u karaoke. Více... →
 • STŘEDY
  STŘEDY
  Propojení všech zúčastněných a CUBÍČKO v akci! Více... →
 • ČTVRTKY
  ČTVRTKY
  To nejlepší z travesti každý čtvrtek! Více... →
 • PÁTKY
  PÁTKY
  Originální tematické párty každý pátek. Více... →
 • SOBOTY
  SOBOTY
  Sobotní oldies pro starší, ale i mladší generace. Více... →
 • NEDĚLE
  NEDĚLE
  Zábavný večer s kvízem a JUKEBOXEM Více... →
www.friendshorse.cz

S kým jiným rozjet první MegaStar roku než s Beyoncé?


beyoncé19 2

Na hvězdy se vždycky čeká a zrovna Beyoncé nebyla výjimkou. Než tedy hlavní star večera dorazila, o zábavu se zatím staral MC Star a soutěžilo se o sto šest! A protože všichni milujeme ze zásady dvě věci - Beyoncé a jednorožce - tak tentokrát se za výhru nedávaly jen drinky, ale i jednorožci! Co víc si přát?

beyoncé19 3

Člověk by si pomyslel, že uhádnout názvy pár písniček od Beyoncé bude hračka, ale nebylo tomu tak. Nakonec, ale ze sebe naši první odvážlivci dokázali něco vysoukat a padl první drink pro vítěze, pro dva vítěze :D Ne jen že skoro nic neuhádli, ale ještě plichta :D Ts.

beyoncé19 4

Beyoncé, jakožto největší RnB diva, musí samozřejmě každý den trénovat, aby byla stále dokonalá a stále ty Grammy vyhrávala. Naši další soutěžící si zkusili, jaké to pro Beyoncé musí být, když se dře z kůže. Nemyslíme tím pěvecky; kromě velkého hlasu má Beyoncé i jaksi velkou ***el :D Tak jsme si malinko zaposilovali a zatwerkovali :D Hezky zadkem na balonek, prásk, a jednorožec byl tvůj!

beyoncé19 5

Každá správná star potřebuje předskokany. Beyoncé si je s sebou nevzala, protože už tak je náš klub trošku zadlužen vůči jejímu managementu (jejky :'D), tak se o to postarali naši poslední soutěžící! Dostali paruky, písničky na výběr a udělali nám takové hezké malé Beyoncátka :D Jednorožce si vysloužili oba dva :)

beyoncé19 6

Vystoupení chlapců Beyoncé zpovzdálí sledovala a je úplně jasné, že díky ním nasbírala potřebnou kuráž, aby vystoupila! Neztvárnila ji žádná jiná, než naše úžasná drag queen Naira Delairo! Za obě čísla sklidila velký úspěch a svým vystoupením přivedla zábavu na úplný vrchol, který pak DJ WhiteCat udržela až do časného rána.

beyoncé19 7

Co se děje v klubu:

Příjemnou noc, dnes je:
středa 21.8.2019 3:36

Svátek má: Johana, zítra Bohuslav

Kalendář akcí

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Nejbližší události

Žádné události