• HAPPY HOUR
  HAPPY HOUR
  Sleva 30 % na vybrané koktejly do 22:00 h. Více... →
 • PONDĚLKY
  PONDĚLKY
  Zahřívací párty s DJs na začátek týdne Více... →
 • ÚTERKY
  ÚTERKY
  Každé úterý si u nás zazpíváte u karaoke. Více... →
 • STŘEDY
  STŘEDY
  Propojení všech zúčastněných a CUBÍČKO v akci! Více... →
 • ČTVRTKY
  ČTVRTKY
  To nejlepší z travesti každý čtvrtek! Více... →
 • PÁTKY
  PÁTKY
  Originální tematické párty každý pátek. Více... →
 • SOBOTY
  SOBOTY
  Sobotní oldies pro starší, ale i mladší generace. Více... →
 • NEDĚLE
  NEDĚLE
  Zábavný večer s kvízem a JUKEBOXEM Více... →
www.friendshorse.cz

Další TOPSTAR s JACKEM nenechal nikoho střízlivého!

 

topstar1

Každá čtvrtá sobota v měsíci patří jednomu vybranému alkoholu a tentokrát padl černý petr na Jacka Danielse! Po celý večer a noc jste měli možnost pít tento léčivý náboj za pouhých 77 korun. K tomu byla ještě k dispozici akce do 23:00, ve které jste druhého panáka dostali za sympolickou 1 korunu!

topstar2

PO celý večer na Vás byl připravený náš užásný DJ Marty Blue a zdárně mu sekundoval MC Pavel, který si pro Vás připravil nejednu soutěž o dárky od Jacka Danielse. Měli jste možnost vyhrát batoh, sluneční brýle nebo odznáčky.

topstar3Na rozehřátí Vás čekala oblíbená soutěž pití piva na ex dlouhým brčkem (pitný režim je třeba) Byl to velice vyrovnaný souboj ve kterém zvítězila slečna, a náležela jí tedy výhra batohu. Náš sekundář ale také nepřišel zkrátka, odnesl si sluneční brýle.

topstar4Jelikož byl klub již plný a všem bylo teplo, příšla na řadu další soutěž která naše soutěžící pořádně ochladila! Cílem bylo si do úst vložit co nejvíce ledových kostek. Byl to těsný souboj, ze kterého nám vyšli dva vítězové.

topstar5Jelikož o tační kreace nebylo nouze, rozhodl MC Pavel trochu šlápnout na plyn, a ve třetí soutěži se tentokrát hrálo o drink Mai Tai. Naši úžasní dobrovolníci měli za úkol udělat co nejlepší a nejosobitější Lip Sync na píseň Single Lady. Zhostili se toho velice dobře, a vítěze nám vybrali naši hosté kteří po celou dobu přihlíželi a fandili.

topstar6Následně párty pokračovala až do rána, kdy pro Vás hrál náš charismatický DJ. Velké díky také patří barmanům, kteří se o Vás opět starali jako o vlastní. Pokud jste tuto akci zmeškali, vůbec nic se neděje. Již příští pátek nás čeká Back to School party s naším MC Star a DJ White Cat!

Photo: friends FB page

Co se děje v klubu:

Dobrý večer, dnes je:
čtvrtek 4.6.2020 21:00

Svátek má: Dalibor, zítra Dobroslav

Kalendář akcí

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší události

Žádné události