• HAPPY HOUR
    HAPPY HOUR
    Sleva 30 % na vybrané koktejly do 22:00 h. Více... →
  • PONDĚLKY
    PONDĚLKY
    Zahřívací párty s DJs na začátek týdne Více... →
  • ÚTERKY
    ÚTERKY
    Každé úterý si u nás zazpíváte u karaoke. Více... →
  • STŘEDY
    STŘEDY
    Propojení všech zúčastněných a CUBÍČKO v akci! Více... →
  • ČTVRTKY
    ČTVRTKY
    To nejlepší z travesti každý čtvrtek! Více... →
  • PÁTKY
    PÁTKY
    Originální tematické párty každý pátek. Více... →
  • SOBOTY
    SOBOTY
    Sobotní oldies pro starší, ale i mladší generace. Více... →
  • NEDĚLE
    NEDĚLE
    Zábavný večer s kvízem a JUKEBOXEM Více... →
www.friendshorse.cz

Barmani Friends, Jakub a Rado, slavili narozeniny!

b_400_300_16777215_00_images_narozeninypul.jpg

,,Jdu na jeden drink.“ Kdo tuhle větu aspoň jednou nevyslovil, jakoby nebyl. A upřímně řečeno, je úplně jedno, jestli je úterý, čtvrtek nebo sobota. Tak třeba včera (podotýkám, že byla neděle) jsme se rozhodli já a Kuba oslavit naše narozeniny. Neděle byla pro narozeninovou párty jasnou volbou. Je to totiž jediný den, kdy se můžeme sejít všichni barmani najednou.

Na osmou měli všichni pozvání dorazit na byt ke Kubovi, kde na všechny čekalo hned několik lahví vodky a „jégra“. Sem tam se na stole objevil i nějaký ten džus. Pojďme si ale říct, že ten zas takový úspěch neměl. Asi po třech hodinách nepřetržitého popíjení a po několika spořádaných chlebíčkových mísách jsme se laskavě zvedli a pokračovali jsme kam jinam, než do Friends. Ovšem přeprava z bodu A do B byla náročnější, než jsme čekali. Poprvé jsme totiž vynechali jízdu taxíkem a jeli jsme prostě a jednoduše tramvají. A stálo to za to! Samozřejmě, že jsme si nakonec drinky a zbytek chlebíčků pro jistotu vzali sebou, kdyby nás na velmi dlouhé cestě přepadla žízeň a hlad.

Je vám asi všem jasný, že ve chvíli, kdy jsme do Friends vpadli, jsme už byli docela dost v náladě a podle toho to taky vypadalo. Samozřejmě, že první zastávku jsme měli kde jinde, než na baru. S B52 se hladinka dá udržet docela slušně a proto jsme jich měli taky víc, než dost. A radši se mě neptejte na přesný počet, ten fakt nevím. Za to na 100% vím, že se všichni dobře bavili. Celý klub patřil nám a celý večer jsme si udělali zkrátka po svém.

Každého byste našli na jiném konci, samozřejmě s drinkem v ruce. A jak čas pokročil, tak jsme mohli vidět pohromadě hned několik neobvyklých dvojic této narozeninové noci. Nechyběly taneční kreace některých jedinců, které byly natolik kreativní, že jsme je pak museli sbírat ze země.

V ten večer mohli všichni přítomní vidět barmany trochu jinak, než obvykle střízlivé za barem. Kdo, kde, jak, s kým a za kolik, to už si raději necháme jen pro sebe….

Rado Kmeťko

Co se děje v klubu:

Dobrý podvečer, dnes je:
čtvrtek 9.7.2020 19:17

Svátek má: Drahoslava, zítra Libuše a Amálie

Kalendář akcí

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nejbližší události

Žádné události